Оператор телекомунікацій України
+38 (044) 3000-994

Вход×

«Золоті номери 0800»
Золоті номери 0800 для гарячих ліній
НОВИНИ
25 июля, 2022
Тарифи на міжнародні напрямки з 01 / 08 / 2022

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 1 липня 2022 року вступають в дію нові ...

читати далі
06 июля, 2021
Тарифи на міжнародні напрямки з 10 липня 2021

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 10 липня 2021 року вступають в дію нові ...

читати далі
05 марта, 2020
Тарифи на міжнародні напрямки з 13 / 03 / 2020

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 13 березня 2020 року вступають в дію нові ...

читати далі
04 сентября, 2019
Тарифи на міжнародні напрямки з 13 / 09 / 2019

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 13 вересня 2019 року вступають в дію нові ...

читати далі


Порівняння витрат на купівлю та оренду IP АТС

    Оренда віртуальної IP-АТС є дуже економічним та зручним сервісом, але купівля та утримання IP АТС – задоволення досить дороге.

    IP-АТС вимагає вкладень в апаратуру та програмне забезпечення. А складна програмна оболонка потребує додаткового навчання фахівця, який також забирає велику кількість часу та фінансів. Плюс до всього вам доведеться включити його до штату та виплачувати солідну зарплату.

     Оренда віртуальної IP-АТС – це зв'язок із задоволенням.

     Дізнатись ціни на послуги віртуальної IP-АТС

     Оренда віртуальної IP-АТС дозволяє перекласти турботи щодо обслуговування складної техніки та підтримки програмного забезпечення на плечі професіоналів, які мають багатий досвід роботи у цій сфері.

     Чи варто подвоювати і так великі витрати, щоб навчити додатковий штат співробітників? Навряд це буде раціональним рішенням. Абонентська плата за оренду віртуальної IP-АТС включає не тільки оренду складної професійної інтелектуальної платформи, але ще й кваліфіковане обслуговування досвідченими фахівцями. За такі невеликі гроші ви забезпечуєте себе якісним сервісом, не обтяжуючи себе турботою про те, як він працює. Ви просто користуєтеся всіма зручностями IP-АТС, а все інше ми робимо.

 MasterCard® SecureCode™ - нова послуга MasterCard, що надає додаткову безпеку, коли Ви робите покупки в мережі Інтернет. Для того щоб нею скористатися Вам не потрібно купувати нову карту – Ви можете використовувати вже існуючу. Ви вибираєте Ваш персональний SecureCode, який буде одним для всіх Інтернет-магазинів. Цей пароль дає Вам додатковий захист від неправомірного використання Вашої картки під час покупок у мережі.

Щоразу, коли Ви робите покупки за допомогою Вашої картки в Інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі MasterCard SecureCode, автоматично з'являється вікно із запитом Вашого персонального пароля, Вам потрібно лише ввести його. Ця процедура дуже схожа на введення PIN-коду картки, коли Ви бажаєте скористатися нею через банкомат. Через кілька секунд банк-емітент підтвердить Вашу особу, дозволяючи Вашій покупці здійснитися у безпечному режимі.

Щоб активувати послугу MasterCard SecureCode для Вашої картки MasterCard, або щоб отримати детальнішу інформацію, зв'яжіться з Вашим банком.

Verified by Visa - нова послуга, яка дозволяє Вам робити покупки в режимі реального часу, забезпечуючи додаткову безпеку Ваших операцій.

Використовуючи просту процедуру перевірки, Verified by Visa підтвердить Вашу особу під час здійснення Вами покупки у Інтернет-магазинах, які беруть участь у цій програмі. Це дуже зручно і Ви зможете використати для цього Вашу картку Visa.

Додатково до решти переваг - Verified by Visa дуже проста у використанні. Ви реєструєте картку лише один раз і отримуєте свій пароль. Потім при здійсненні покупок в Інтернет-магазинах, що беруть участь у цій програмі, автоматично з'являється діалогове вікно Verified By Visa. Вам необхідно лише ввести свій пароль і підтвердити свою операцію (клікнути «Підтвердити»). Ваша особа буде підтверджена і покупка буде здійснена в режимі безпеки.