Оператор телекомунікацій України
+38 (044) 3000-994

Вход×

«Золоті номери 0800»
Золоті номери 0800 для гарячих ліній
НОВИНИ
25 июля, 2022
Тарифи на міжнародні напрямки з 01 / 08 / 2022

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 1 липня 2022 року вступають в дію нові ...

читати далі
06 июля, 2021
Тарифи на міжнародні напрямки з 10 липня 2021

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 10 липня 2021 року вступають в дію нові ...

читати далі
05 марта, 2020
Тарифи на міжнародні напрямки з 13 / 03 / 2020

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 13 березня 2020 року вступають в дію нові ...

читати далі
04 сентября, 2019
Тарифи на міжнародні напрямки з 13 / 09 / 2019

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 13 вересня 2019 року вступають в дію нові ...

читати далі


Можливості IP ATC

 

Центр обробки дзвінків:

Віртуальна IP-АТС об'єднає всі робочі номери вашої компанії в єдиному центрі обробки вхідних та вихідних дзвінків, незалежно від їхнього місцезнаходження. Пропускна здатність віртуальної IP-АТС, яка практично не має обмежень, дозволить витримати будь-які шквали дзвінків, розподіляючи їх на вільних менеджерів вашої компанії.

 

Ви можете вказати список «білих» та «чорних» номерів. Це дозволить вам не лише раціонально використати робочий час, але й приділити більше уваги ключовим клієнтам.

Контроль вихідних дзвінків:

Контроль вихідних дзвінків дозволяє скоротити витрати компанії шляхом блокування міжміського та міжнародного зв'язку для працівників, до обов'язків яких не входять дзвінки за цими напрямками. Ви можете заблокувати дзвінки на задані напрямки для окремих співробітників чи цілого відділу.

Постійний номер телефону:

 

    Телефонний номер компанії є дуже важливим як для зв'язку з партнерами, так і для комунікації з клієнтами. Але завжди існує ймовірність того, що компанії потрібно змінити офіс, а це означає неминучу втрату номера. Невже ви хочете, щоб зусилля, витрачені на залучення клієнтів, і гроші, вкладені в рекламу, втратили своє значення? Застрахуватися від таких втрат допоможе незмінний номер, який закріплюється за вашою компанією раз і назавжди. Незалежно від пересування вашої компанії номер завжди буде одним і тим самим, дозволяючи зберегти постійних клієнтів.

Конференц зв'язок:

Під час ділових переговорів часто виникають ситуації, коли потрібна консультація досвідченого експерта. Але що робити, якщо його немає поряд? Якщо під час розмови з клієнтом з'явиться необхідність залучити ще одного фахівця, можливість тристороннього конференц-зв'язку дозволить це зробити. Ваш клієнт завжди отримає кваліфіковану відповідь вчасно.

Віртуальний факс (Fax2Email):

Віртуальна АТС дозволяє значно полегшити обмін факсимільними повідомленнями. Ви зможете швидко та зручно приймати факси без факс-апарата, отримувати важливі факси на електронну пошту, перебуваючи за межами офісу, впровадити електронний документообіг – і все це без зайвих витрат на техніку.

На цьому можливості віртуальної IP АТС не вичерпуються – цей сервіс пропонує ще понад 40 корисних функцій, які дають змогу зручно організувати робочий час та заощадити як людські, так і фінансові ресурси.MasterCard® SecureCode™ - нова послуга MasterCard, що надає додаткову безпеку, коли Ви робите покупки в мережі Інтернет. Для того щоб нею скористатися Вам не потрібно купувати нову карту – Ви можете використовувати вже існуючу. Ви вибираєте Ваш персональний SecureCode, який буде одним для всіх Інтернет-магазинів. Цей пароль дає Вам додатковий захист від неправомірного використання Вашої картки під час покупок у мережі.

Щоразу, коли Ви робите покупки за допомогою Вашої картки в Інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі MasterCard SecureCode, автоматично з'являється вікно із запитом Вашого персонального пароля, Вам потрібно лише ввести його. Ця процедура дуже схожа на введення PIN-коду картки, коли Ви бажаєте скористатися нею через банкомат. Через кілька секунд банк-емітент підтвердить Вашу особу, дозволяючи Вашій покупці здійснитися у безпечному режимі.

Щоб активувати послугу MasterCard SecureCode для Вашої картки MasterCard, або щоб отримати детальнішу інформацію, зв'яжіться з Вашим банком.

Verified by Visa - нова послуга, яка дозволяє Вам робити покупки в режимі реального часу, забезпечуючи додаткову безпеку Ваших операцій.

Використовуючи просту процедуру перевірки, Verified by Visa підтвердить Вашу особу під час здійснення Вами покупки у Інтернет-магазинах, які беруть участь у цій програмі. Це дуже зручно і Ви зможете використати для цього Вашу картку Visa.

Додатково до решти переваг - Verified by Visa дуже проста у використанні. Ви реєструєте картку лише один раз і отримуєте свій пароль. Потім при здійсненні покупок в Інтернет-магазинах, що беруть участь у цій програмі, автоматично з'являється діалогове вікно Verified By Visa. Вам необхідно лише ввести свій пароль і підтвердити свою операцію (клікнути «Підтвердити»). Ваша особа буде підтверджена і покупка буде здійснена в режимі безпеки.