Оператор телекомунікацій України
+38 (044) 3000-994

Вход×

«Золоті номери 0800»
Золоті номери 0800 для гарячих ліній
НОВИНИ
25 июля, 2022
Тарифи на міжнародні напрямки з 01 / 08 / 2022

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 1 липня 2022 року вступають в дію нові ...

читати далі
06 июля, 2021
Тарифи на міжнародні напрямки з 10 липня 2021

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 10 липня 2021 року вступають в дію нові ...

читати далі
05 марта, 2020
Тарифи на міжнародні напрямки з 13 / 03 / 2020

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 13 березня 2020 року вступають в дію нові ...

читати далі
04 сентября, 2019
Тарифи на міжнародні напрямки з 13 / 09 / 2019

Шановні абоненти!

Інформуємо Вас, що з 13 вересня 2019 року вступають в дію нові ...

читати далі

Що таке SIP-лінія?

SIP Телефонія

SIP-телефонія - це технологія, яка використовується для передачі мовних сигналів в Інтернет, пов'язуючи цим два різних світу - світ телефонії та світ Інтернет. Донедавна мережі з комутацією каналів (телефонні мережі) та мережі з комутацією пакетів (IP-мережі) існували практично незалежно друг від друга і використовувалися різних цілей. Телефонні мережі використовувалися лише для передачі голосової інформації, а IP-мережі – для передачі даних. На даний момент під час розмови в IP-мережі голосові сигнали (слова, які ми вимовляємо) перетворюються на стислі пакети даних. Потім, ці пакети даних надсилаються через Інтернет з іншого боку. Коли пакети даних досягають адресата, вони декодуються (перетворюються) на голосові сигнали оригіналу.

SIP-лінія – це підключення через мережу інтернет, що дає можливість отримати послуги незалежно від стану існуючої телекомунікаційної мережі та відповідно суттєво заощадити кошти під час підключення.

Головною особливістю та перевагою є практично моментальне підключення номера після підписання договору.

Все що необхідно для підключення – виділений канал Інтернет зі швидкістю не менше 64Кбіт/с.

Після підключення Ви зможете дзвонити до будь-якої точки світу.

А також:

- У разі переїзду ваш телефонний номер залишається з Вами

- Відсутність необхідності прокладання додаткових проводів

Переваги SIP-телефонії.  

1. Здешевлення телефонних переговорів.
2. Поліпшена якість зв'язку.
3. Вирішення проблеми зайнятої лінії.
4. Підвищення якості факсимільного зв'язку.
5. Інтеграція філій у єдину інформаційну структуру.MasterCard® SecureCode™ - нова послуга MasterCard, що надає додаткову безпеку, коли Ви робите покупки в мережі Інтернет. Для того щоб нею скористатися Вам не потрібно купувати нову карту – Ви можете використовувати вже існуючу. Ви вибираєте Ваш персональний SecureCode, який буде одним для всіх Інтернет-магазинів. Цей пароль дає Вам додатковий захист від неправомірного використання Вашої картки під час покупок у мережі.

Щоразу, коли Ви робите покупки за допомогою Вашої картки в Інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі MasterCard SecureCode, автоматично з'являється вікно із запитом Вашого персонального пароля, Вам потрібно лише ввести його. Ця процедура дуже схожа на введення PIN-коду картки, коли Ви бажаєте скористатися нею через банкомат. Через кілька секунд банк-емітент підтвердить Вашу особу, дозволяючи Вашій покупці здійснитися у безпечному режимі.

Щоб активувати послугу MasterCard SecureCode для Вашої картки MasterCard, або щоб отримати детальнішу інформацію, зв'яжіться з Вашим банком.

Verified by Visa - нова послуга, яка дозволяє Вам робити покупки в режимі реального часу, забезпечуючи додаткову безпеку Ваших операцій.

Використовуючи просту процедуру перевірки, Verified by Visa підтвердить Вашу особу під час здійснення Вами покупки у Інтернет-магазинах, які беруть участь у цій програмі. Це дуже зручно і Ви зможете використати для цього Вашу картку Visa.

Додатково до решти переваг - Verified by Visa дуже проста у використанні. Ви реєструєте картку лише один раз і отримуєте свій пароль. Потім при здійсненні покупок в Інтернет-магазинах, що беруть участь у цій програмі, автоматично з'являється діалогове вікно Verified By Visa. Вам необхідно лише ввести свій пароль і підтвердити свою операцію (клікнути «Підтвердити»). Ваша особа буде підтверджена і покупка буде здійснена в режимі безпеки.